Kto sme a o čo nám ide?

Možno chceš nosiť tričko, aké nemá nikto iný. Možno chceš tričkom niečo povedať. Možno sa ti proste páčia originálne motívy - možno tie vtipné, možno tie vážne, možno umelecké, možno kadejaké iné.

Možno ťa baví realizovať vlastné nápady. A máš radosť, ak sa páčia aj ďalším ľuďom - až tak, že si ich radi šupnú na tričko a zaplatia ti za to.

Nech už je to akokoľvek, tu si správne.

Tamina je zatiaľ malý, ale o to nadšenejší rodinný projektík. K jeho zrodu viedlo niekoľko zásadných míľnikov.

» Apríl 2016 - Rodinka si pokojne žije bežným životom. Tato robí projektového lídra v zahraničnej firme a mamina je na materskej. Obom v živote chýba viac kreatívnej sebarealizácie.
» Jún 2016 - Staršia, štvorročná ratolesť objavuje v sebe kreatívne vlohy. Rodičia sú jej kresbičkami fascinovaní a tato, milovník originálnych tričiek, v nich okamžite vidí obrovský potenciál.
» September 2016 -  Nadšenie prekonáva počiatočné obavy. Rodina prehodnocuje svoju životnú dráhu a rozhoduje sa pre skok do neznáma. Vymýšľa kresby, fíčury a životné úspory investuje do potrebných strojov.
» Október 2016 - Hľadá sa názov! Odpoveď bola, ako inak, celý čas rovno pod nosom. Tá najväčšia, najzásadnejšia inšpirácia, ktorá dokonale vystihuje našu značku. Hravá, šantivá, nič nerieši, priateľská, veselá, je vždy a za každých okolností sama sebou. Tamina!
» November 2016 - Do tímu sa pridávajú externí developeri a markeťáci a privádzajú k životu web Tamina.eu. Tadá! A sme tu.

Budeme radi, ak sa do našej širšej rodiny pridáš aj Ty. Chceme, aby si u nás našiel super cestu, ako sa realizovať a pritom si privyrobiť. Alebo aby si u nás vždy našiel tričko, ktoré ti urobí radosť a umožní ti prejaviť svoje JA. Buď svoj.

Tvoja Tamina

Kto sme?

                                

         Vladimír                           Eva                                    Ela                               Tamina

  Zakladateľ & CEO       Zakladateľka & CDO       Hlavná dizajnérka        Mentor & motivátor

                                                                                                                          

Newsletter